« Edellinen | Seuraava »

HHJ (Hyväksytty Hallituksen Jäsen)

 

HHJ (Hyväksytty Hallituksen Jäsen) -
TUTKINNON SUORITTANEET RAUMAN KAUPPAKAMARIN ALUEELLA

(HHJ -valtakunnallinen luettelo www.hhj.fi
)

 

Asumalahti, Hannu, satamajohtaja
hannu.asumalahti@portofrauma.com

Asunmaa, Pertti, Senior Advisor
pertti.asunmaa@gmail.com

Angelova, Tanja
tanja.angelova@portofrauma.com
050-303 9709

Eklund, Ari, kehitysjohtaja, Hollming Oy
ari.eklund@hollming.fi

Haikonen, Markku, tuotantopäällikkö
markku.haikonen@danisco.com

Ivars, Christian, KTM
christianivars@gmail.com

Justen, Hannu
hannu.justen@mhy.fi

Kallinen, Mari
mjkallinen@gmail.com

Kalsi, Jouko
jouko.kalsi@gmail.com

Karhunen, Kimmo, Partner, Collex Oy
kimmo.karhunen@collex.fi

040-5577868

Kuusela, Jyri, aluejohtaja, DNA Oy
jyri.kuusela@dna.fi
044-7313220

Lehti, Jyrki, toimitusjohtaja, John Nurminen Navis Oy
jyrki.lehtinen@johnnurminen.com

Lehtinen, Inka, hallituksen jäsen, Aslemetals Oy
inka.lehtinen@aslemetals.fi

050-5904082

Leppälä, Mikko, toimitusjohtaja, TVO Nuclear Services Oy
mikko.leppala@tvo.fi

050-4647946

Marttila, Olli-Pekka, toimitusjohtaja, Köyliön-Säkylän Sähkö Oy
olli-pekka.marttila@spsoy.fi

044-7386277

Merkku, Pasi
pasi.merkku@paroalhonapteekki.fi

Meronen, Pekka, apulaisjohtaja, Rauman  
satama, 
pekka.meronen@rauma.fi

Mäenpää,Teijo, kunnanjohtaja, Säkylän kunta
teijo.maenpaa@sakyla.fi

044-5171012

Nummela, Jussi, Tekniikan tohtori, Riffid Oy
jussi.nummela@riffid.fi

040-9011603

Numminen, Riitta, lehtori, Satakunnan Ammattikorkeakoulu
riitta.numminen@samk.fi

Pere, Tuomas, toimitusjohtaja, Pintos Oy 
tuomas.pere@pintos.fi

Pitkänen, Timo, energiapäällikkö, UPM-Kymmene Oyj, Rauma
timo.pitkanen@upm-kymmene.com
0204143611

Schultz, Lasse, toimitusjohtaja Winnova Oy
lasse.schultz@winnova.fi

Seppälä, Jussi, Lännen Lähivakuutus, toimitusjohtaja
jussi.seppala@lahivakuutus.fi
0500-226941

Sieviläinen,Jorma
jsievilainen@dnainternet.fi
+358 440721372

Siivonen, Salla
salla.siivonen@ucpori.fi
040-826 2915

Suominen, Hannu,
hannu.suominen@nordea.fi

Teerialho, Juha, pankinjohtaja
juha.teerialho@op.fi

Toivonen, Mikko, johtaja (kansainväliset yhteydet),Emeca Oy
mikko.toivonen@emeca.fi

Tuominen, Hanna, valmentaja/ business coach, Stance/LMI-Finland 
hanna.tuominen@lmi.fi

Uurasmaa, Oscu, arkkitehti
oscu.uurasmaa@luukku.com

Vatka, Seija, ympäristöpäällikkö, UPM-Kymmene Oyj, Rauma
seija.vatka@upm-kymmene.com

Wendelin, Kari, toimitusjohtaja, Rauma Interior Oy
kari.wendelin@raumainterior.fi
0400-160905

Viitanen, Pasi, toimitusjohtaja, Konepaja Eurakon Oy
pasi.viitanen@konepajaeurakon.inet.fi
0400-468812

 
Päivitetty 5.9.2018


Palvelut


Jäsenlehti

Lue uusin Kauppakamarilehti verkossa.

Haluatko ilmoituksesi jäsenlehteen tai vinkata juttuideasta? 
Ole yhteydessä toimitukseen!

Riikka Piispa
riikka.piispa@rauma.chamber.fi